Oferta – Kosmetyka

KROPLÓWKA ENERGETYCZNA

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna jest skuteczną i trwałą metodą usuwania tkanki tłuszczowej z brzucha czy innego obszaru ciała za pomocą wstrzyknięcia odpowiednich substancji. Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowany i bardzo bezpieczny.
Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się przy modelowaniu naszej sylwetki oraz usuwaniu miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej.

WYPEŁNIANIE UST

WYPEŁNIANIE UST

Wypełnianie ust…

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Kroplówka odchudzająca – Be Fit zapewnia wsparcie w terapii odchudzającej. Składniki kroplówki mają zdolność przyspieszenia metabolizmu, rozkładu tłuszczów…

KURS MEDICAL FIRST AID

KURSY MEDYCZNE - MEDICAL FIRS AID

W ramach proponowanej przez Nas oferty edukacyjnej przygotowaliśmy szereg rozmaitych kursów i szkoleń dostosowanych do każdej grupy odbiorców. Pośród całej oferty znalazły się również pozycje dotyczące stosowania profilaktyki i edukacji prozdrowotnej połączonej z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Wszystkie zajęcia mają charakter indywidualnego podejścia do każdego słuchacza, gdzie za każdym razem staramy się aby uczestnik wyszedł z wartością dodaną w postaci zdobytej wiedzy i nowych umiejętności.

Podczas kursów i szkoleń przywiązujemy dużą wagę do umiejętności praktycznych, a nie tylko teoretycznych. Dlatego mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną przygotowaną z myślą o Was.

vitalityclinic@wp.pl